O nas

Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.

 

Działamy nieprzerwanie od 1983 roku, najpierw jako Prywatne Biuro Podróży Sindbad, a od 2009 roku nasza działalność przewozowa realizowana jest już pod szyldem Sindbad Sp. z o.o. Międzynarodowe przewozy autokarowe stały się naszą główną działalnością już w 1992 roku.

 

Od 2004 roku Sindbad to również platforma przewozowa skupiająca innych przewoźników autokarowych, którzy występują pod wspólną marką. Platformę tworzą m. in. firmy: Sindbad Opole, Albatros Przemyśl, RIVIERA Opole, EAST-WEST Eurolines Lwów, Orland Żędowice, Turysta Wałbrzych, Becker Reisen, AGAT oraz Sołtysik Reisen.

 

Przez wiele lat obecności na rynku przewozów udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Obecnie dysponujemy ponad 300 nowoczesnymi i komfortowymi autokarami głównie marki Setra, o średnim wieku nie przekraczającym 3 lat. Posiadamy tym samym największą flotę autokarową w kraju. Pod marką Sindbad Eurobus nasza firma realizuje połączenia do 28 europejskich krajów z ponad 200 miast Polski do ponad 500 miast Europy. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą. Na pokładzie każdego naszego autokaru znajduje się pilot, który czuwa nad tym aby podróż przebiegła bez zarzutu - bezpiecznie i przyjemnie.

 

W naszej aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Bułgaria, Słowenia, Ukraina, Białoruś, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja, Irlandia, Grecja i Andora.

 

Nasze bilety autokarowe można nabyć w ponad 2000 biur agencyjnych zarówno w Polsce jak i za granicą, a także online, bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

 

Zajmujemy się także wynajmem autokarów, którymi możemy przewieźć jednocześnie nawet do 16 tysięcy pasażerów. O jakości naszych usług świadczyć mogą prestiżowe kontrakty realizowane z sukcesem – obsługa imprez takich jak Miss Polonia, Miss World, Euro 2012 w piłce nożnej czy Euro 2016 w piłce ręcznej.

 

O powodzeniu naszej firmy świadczą liczne zdobyte nagrody (m.in. 9 Gazeli Biznesu), ale przede wszystkim to miliony przewiezionych i zadowolonych pasażerów są wyznacznikiem sukcesu firmy.

 

Sindbad Sp. z o.o.

ul. Działkowa 4

45-144 Opole

 

NIP: 754-296-42-70

KRS: 0000323389

REGON: 160234171