Sindbad Club

Sprawdź jakie przywileje można uzyskać przystępująć do jednego z programów Sindbad Club. Karta Stałego Klienta to nie tylko bilet autokarowy z niższą ceną, ale także szereg zalet. 

 

 

Jeśli chcesz przystąpić do Sindbad Club - w tym miejscu można pobrać odpowiednie wnioski potrzebne do uzyskania jednej z naszych Kart Stałego Klienta.

Aby otrzymać Kartę Stałego Klienta, pasażer winien jest do wypełnionego wniosku dołączyć wykorzystane bilety autokarowe Platformy Sindbad o łącznej wartości 1500 PLN (lub w innej walucie przeliczonej na PLN po średnim kursie NBP z dnia wypełnienia wniosku). Stosowny wniosek wraz z regulaminem można pobrać tutaj:

 

Wniosek o wydanie Karty Stałego Klienta dla osób podróżujących liniami Platformy Sindbad.

 

Pasażerowie, którzy często podróżują autokarami Platformy Sindbad mogą ubiegać się o przyznanie Złotej Karty Stałego Klienta Sindbad VIP Club, która gwarantuje atrakcyjne przywileje dla jej posiadaczy. Aby przystąpić do programu Sindbad VIP Club i otrzymać Złotą Kartę należy być posiadaczem Karty Stałego Klienta i przesłać na adres siedziby Sindbad Sp. z o.o. wykorzystane bilety Platformy Sindbad o łącznej wartości 4000 PLN (lub w innej walucie przeliczonej na PLN po średnim kursie NBP z dnia wypełnienia wniosku) zakupionych w ciągu 12 miesięcy, wraz z wypełnionym wnioskiem.

 

Regulamin i wniosek dostępne są tutaj:

 

 

Wniosek o wydanie Złotej Karty Stałego Klienta - dla osób, które bardzo często podróżują liniami Platformy Sindbad.

 

Firmy współpracujące z Sindbad Sp. z o.o. mogą ubiegać się o przyznanie Karty Sindbad Business Club. Warunkiem jej otrzymania jest przedstawienie kserokopii co najmniej 3 odcinków biletów potwierdzających przewóz pracowników międzynarodowymi liniami autokarowymi Platformy Sindbad. Uzyskanie Firmowej Karty Stałego Klienta jest przywilejem najlepszych kontrahentów. Decyzję o jej przyznaniu podejmuje Sindbad Sp. z o.o. Stosowny wniosek można pobrać tutaj:

 

Wniosek o wydanie Karty Sindbad Business Club - dla firm.